http://www.lustra.pl/o-firmie/

O firmie Dubiel Vitrum – liderze na rynku w produkcji luster

Nowoczesność w zakładzie produkcyjnym Dubiel Vitrum to nasza domena. Sukcesywnie stosujemy ją podczas:

  • produkcji luster
  • produkcji szklanych elementów wyposażenia wnętrz
  • obróbki szkła
  • przetwarzania szkła płaskiego na potrzeby architektury i budownictwa - produkcja szkła bezpiecznego

Dubiel Vitrum to przedsiębiorstwo zatrudniające ok. 200 osób. Nasz zakład produkcyjny znajdujący się w Rabce Zdrój przy drodze krajowej Kraków – Zakopane ma powierzchnię 4,2 tys. m2 i jest wyposażony w nowoczesne maszyny do obróbki szkła.
Posługujemy się między innymi: Centra obróbcze, stoły do cięcia, wiertarki, szlifierki, fazowarki, piec do produkcji szyb hartowanych płaskich i giętych oraz nowoczesna linia do laminowania szkła za pomocą folii PVB, maszyny do druku umożliwiające drukowanie na szkle i na folii.

Firma Dubiel Vitrum współpracuje głównie z salonami wyposażenia łazienek, marketami udowlanymi, producentami mebli i elementów wyposażenia wnętrz, firmami ślusarskimi i rzemieślniczymi, montażystami szkła architektonicznego i konstrukcji szklanych, zakładami konstrukcji stalowych i innymi zakładami obróbki szkła.
Obsługujemy również firmy serwisowe realizujące usługi pomiaru, projektowania i montażu szkła i luster oraz drobnych wykonawców elementów wyposażenia wnętrz.

Naszą główną cechą jest innowacyjne podejście do zagadnień związanych z obróbką szkła. Badamy i wykonujemy próby zachowania szkła zgodnie z zamierzonym przeznaczeniem oraz chętnie podejmujemy realizacji trudnych zleceń.

Nasza firma została uznana za najlepszą firmę w Polsce w zakresie produkcji luster oraz wielokrotnie otrzymała tytuł Lidera Rynku.