http://www.lustra.pl/jakosc/

Wysoka jakość luster oraz innych produktów i usług Dubiel Vitrum

Dubiel Vitrum to wysoka jakość

Estetyka i precyzja wykonania produktu jest kluczem do powodzenia na rynku i konkurencyjności, dlatego Dubiel Vitrum strawia sobie za cel spełnienie wysokich wymagań stawianych przez kontrahentów.

Produkty Dubiel Vitrum od lat są bardzo cenione przez klientów. Wszystko co jest związane z jakością jest przez nas traktowane jako wartość którą należy nieustannie badać, analizować i unowocześniać.

Produkt i jakość

Posiadamy rygorystyczne normy zakładowe przetwarzanego przez nas szkła, które często są znacznie bardziej wymagające od norm krajów europejskich, dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i tolerancję wymiarów przetwarzanego szkła.

Jak pakuje się produkty Dubiel Vitrum ?

Przykładamy wielką uwagę do prawidłowego zapakowania naszego wyrobu. Rodzaj produktu decyduje o sposobie pakowania, jest to nie tylko gwarancja na bezpieczny transport ale i dowód wysokiej jakości usługi.

Konkurencyjne terminy realizacji zamówień

W przypadku terminu realizacji zamówień charakteryzują nas indywidualne podejście do klienta przy nadawaniu terminów dostaw, oraz gwarancja konkurencyjności czasu realizacji zamówienia.

Szybka odpowiedź na zapytanie i przedstawienie oferty

Szybka odpowiedź na zapytanie ofertowe jest zasługą naszego działu ofert. Do przygotowania oferty potrzebna jest następująca szczegółowa specyfikacja szkła: rodzaj szkła i jego grubość, sposób obróbki szkła (zatępienie, fazowanie, szlif, itp.), wycięcia i otwory, rodzaj stosowanej folii, ilość folii, grafika i technologia nadruku, hartowanie, gięcie itp.

Najwyższy poziom obsługi

Do obsługi firmy przypisujemy osobę która ma za zadanie obsługiwać w terenie oraz specjalista działający stacjonarnie w biurze Dubiel Vitrum. Otrzymają państwo również pełne dane kontaktowe do pracowników naszej firmy.

Jak badamy jakość ?

Przeprowadzamy rygorystyczne testy zanim przetworzone szkło trafi do obrotu, nowe rozwiązania technologiczne poddawane są wielotygodniowym testom. Wykonujemy również próby w przypadku trudnych zleceń które są przedstawiane wykonawcy lub inwestorowi. Chętnie oddajemy się kontrolom zewnętrznym firm audytorskich.

Wzorcowa logistyka

Posiadamy własny transport, oraz polegamy również na transporcie zewnętrznym. Rodzaj transportu jest jednym z czynników decydującym o rodzaju opakowania.

Wieloletnie doświadczenie

Nieprzerwanie działamy od 1982 roku i dążymy do doskonalenia czynników decydujących o jakości wyrobów. produkowanie elementów szkła jako prefabrykat do urządzeń, mebli szklanych nauczyła nas precyzji wymiarowej, natomiast wytwarzanie szkła dekoracyjnego nauczyło nas dbałości o walory estetyczne. Nasza firma zdobywa doświadczenie na realizacji trudnych zleceniach. Współpracujemy z wieloma odbiorcami zagranicznymi i krajowymi stawiającymi bardzo wysokie wymagania dotyczące dokładności obróbki i jakości.

Możliwości technologiczne

Dubiel Vitrum jest posiadaczem wielkiej ilości automatów i urządzeń do obróbki szkła niemieckich i włoskich producentów. Nieustannie śledzimy trendy rynkowe i potrzeby naszych klientów, jest to doskonały pretekst pozwalający rozszerzać możliwości technologiczne. Najwyższy standard obróbki jest owocem dbałości o optymalny dobór parku maszynowego.

Materiały najwyższej jakości

Dubiel Vitrum używa szkła najwyższej jakości uznanych producentów z zakładów krajowych. Wytrzymałość i charakterystykę szkieł przeznaczonych do obróbki skrupulatnie testujemy. Na życzenie klienta sprowadzamy szkło specjalne także z poza granic kraju.

Zarządzanie procesami

Zautomatyzowanie przedsiębiorstwa jest zasługą nowoczesnych systemów informatycznych wprowadzonych na przestrzeni ostatnich lat dzięki nim usprawniliśmy najważniejsze obszary zarządzania przedsiębiorstwem.
Zakładem produkcyjnym steruje system zarządzania produkcją, dogląda on procesowi wytwarzania wyrobów, raportuje postępy hali produkcyjnej, bieżący monitoring produkcji oraz kolejkowanie zadań na maszynach. Z kolei nasz system zarządzania przepływem informacji wyeliminował papierowe dokumenty na rzecz informatycznej archiwizacji elektronicznej.
Zautomatyzowany system do transmisji zamówień i faktur w postaci XML pozwolił na usprawnienie obsługi sieci supermarketów budowlanych.
Wewnętrzne procesy są stale udoskonalane co skutkuje wywiązaniem się z najważniejszych dla jakości obsługi współczynników:

  • w 97% wywiązujemy się z ustalonych terminów wykonania,
  • 99,98% to procent dostępności typowych produktów,
  • Procent reklamacji jest poniżej 1%.